• 1400/03/09 - 16:15
  • 412
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط استاندار قم صورت گرفت:

افتتاح پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا در قم/ ضرورت آگاهی بخشی بیشتر به مردم جهت واکسیناسیون گروه‌های هدف

دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا در قم: واکسیناسیون گروه‌های هدف در استان بر طبق مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا با درصد حضور قابل قبولی اجرایی شده است.


دکتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه مراسم افتتاح پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا در قم، با اشاره به اهمیت حرکت در مسیر فرآیند واکسیناسیون کرونا در استان، اظهار کرد: تعامل و هم افزایی لازم بین دستگاه‌های متولی در این عرصه ایجاد شده است و  واکسیناسیون گروه‌های هدف در استان بر طبق مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا با درصد حضور قابل قبولی اجرایی شده است.

استاندار قم استقرار ۵ پایگاه واکسیناسیون در نقاط مختلف استان را مورد توجه قرار داد و افزود: این پایگاه خودرویی می‌تواند کمک مناسبی به برخی افراد با شرایط خاص باشد و در امر واکسیناسیون سهولت مناسبی ایجاد کند.
 
وی ادامه داد: با تلاش کادر پزشکی و بهداشتی استان روند اجرایی عملیات واکسیناسیون در قم قابل قبول است و از مردم هم انتظار می‌رود تا در جهت واکسیناسیون جامعه هدف و رده‌های سنی اطلاع رسانی شده، همکاری لازم را صورت دهند.
 
استاندار قم همچنین با اشاره به اینکه استان قم از نظر طول درگیری و شدت درگیری با این بحران شرایط ویژه‌ایدارد، خطر نشان کرد: ضروری است تا با اطلاع رسانی مداوم از سوی رسانه ها، زمینه استقبال بیش از پیش مردم فراهم شود و بزودی شاهد واکسیناسیون کامل استان در برابر ویروس کرونا باشیم.
  • گروه خبری : دانشگاه,کرونا
  • کد خبر : 44251

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید