• 1400/03/18 - 12:23
  • 205
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:

استان‌های دیگر از قم برای اجرای طرح رهگیری بیماران کرونایی الگو بگیرند

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وضعیت استان قم همانند وضعیت کشور است و در مورد اعتبارات همان کمبودهایی که در استان قم وجود دارد در سطح ملی نیز وجود دارد و بخش قابل توجهی از وقت ما برای تأمین اعتبارات مورد نیاز صرف می‌ شود.


دکتر علیرضا رئیسی امروز در جلسه‌ایکه در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد با بیان اینکه رصد بیماران کرونایی نتایج مطلوبی را به دنبال دارد، اظهار کرد: این فعالیت که به صورت ویژه در استان قم درحال دنبال شدن است باید در دیگر استان‌ ها نیز الگوبرداری شود.


وی از نظارت مطلوب کارشناسان بهداشت در استان قم یاد کرد و افزود: خوزستان و قم در حوزه رصد و مجازات مراکز متخلف در حوزه بهداشت عملکرد مطلوبی را به ثبت رسانده‌ اند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا خاطرنشان کرد: وضعیت استان قم همانند وضعیت کشور است در مورد اعتبارات همان کمبودهایی که در سطح ملی داریم در استان قم نیز داریم و بخش قابل توجهی از وقت ما برای تأمین اعتبارات مورد نیاز صرف می‌ شود.

وی با اشاره به آغاز عملیات برون‌ سپاری از سال ۹۴ در قم مطرح کرد: در کشور ما ادغام خصوصی و دولتی نتیجه مطلوبی به دنبال ندارد هر چند شعار حمایت از بخش خصوصی بسیار مطرح می‌ شود اما متأسفانه در نهایت نمی‌ توانیم با بخش خصوصی ارتباط خوبی برقرار کنیم و بهترین کار این است که اگر به دنبال برون‌ سپاری هستیم کار را به صورت کامل به بخش خصوصی واگذار کنیم.

  • گروه خبری : دانشگاه,کرونا
  • کد خبر : 44379

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید